PL EN
Kariera

Chciałbyś pracować wśród ludzi z pasją, wiedzą, pomysłami a jednocześnie w organizacji innowacyjnej, otwartej na nowe pomysły i poglądy, szanującej pracowników i stawiającej ich na pierwszym miejscu,

Ambicja to twoje drugie imię, śmiało podejmujesz wyzwania,

Nie boisz się nowości, zmian i wypowiadać swojego zdania,

Odpowiedzialność, lojalność, fair-play, nie są dla ciebie pustymi sloganami,

Nigdy nie przestajesz się uczyć i rozwijać,

To znaczy, że masz to co cenimy! Zapraszamy! Buduj z nami dobro! Od prawie 1987 Roku Firma Canon kieruje się w swoim postępowaniu filozofią kyosei, to stare japońskie słowo oznacza wspólną pracę i życie dla powszechnego dobra.

Oznacza to, że Canon dzień po dniu stara się, tworzyć swoje produkty w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, dbając zarówno o użytkowników jak i o środowisko. Ale tym co leży u podstaw filozofii Kyosei jest dobór pracowników, którzy potrafią wprowadzić w codzienne życie siłę współpracy, dzielenia się oraz tworzenia z pasją i odpowiedzialnością. W Canon Ophthalmic Technologies pracują ludzie, których wiedza, doświadczenie i pomysły są doceniana na całym świecie. Projekty, które prowadzą pomagają leczyć ludzi na wszystkich kontynentach, wymagają więc od nich najwyższej wiedzy i staranności, by zapewnić im optymalne warunki pracy Canon wciąż szkoli swoich pracowników, pozwala im na eksperymentowanie i próbowanie nowych rozwiązań, wspiera ich kariery tworząc jasne ścieżki rozwoju, otacza ich opieką na każdym etapie ich współpracy z firmą, wspiera równość, nie toleruje dyskryminacji ani mobbingu w żadnej formie. To z czego jesteśmy najbardziej dumni to ciągłe udoskonalanie naszej struktury organizacyjnej tak by idealnie zharmonizować pracę i życie prywatne pracowników. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo! Chcesz się przekonać zaaplikuj do Canon Ophthalmic Technologies.

Aktualne oferty pracy znajdziesz na:

FACEBOOK.COM
LINKEDIN.COM